ثبت سفارش مستقیم در سایت رسمی نیوشانیک با پرداخت آنلاین

سایت های اصلی شرکت نیوشا، سایت های نیوشانیک (newshanik.ir) و نیوشا درینکس (newshadrinks.com و newshadrinks.ir) می باشند، روش فروش محصولات نیوشا بازاریابی شبکه ای بوده، فروش محصولات از طریق نمایندگان و بازاریابان مستقل انجام می شود. شما می توانید محصولات نیوشا را از طریق نمایندگان رسمی شرکت نیوشا تهیه نمایید.
روش های ثبت سفارش ما از طریق همین وب سایت نوشیدنی های سلامت (healthdrinks.ir) یا از طریق تلگرام و واتس اپ به شماره 09035006361 می باشد.

نحوه ثبت سفارش محصولات نیوشا از طریق سایت رسمی شرکت

نیوشانیک

همچنین در صورت تمایل شما می توانید سفارش تان را به صورت مستقیم در سایت رسمی شرکت نیوشانیک به آدرس newshanik.ir ثبت و به صورت آنلاین پرداخت نمایید. برای این مورد نیاز است که ابتدا سفارش شما توسط ما (به عنوان نماینده رسمی نیوشانیک) به صورت پیش فاکتور ثبت گردد، سپس لینک پرداخت برای شما ارسال می شود تا در صفحه ای مشابه صفحه زیر، با درج آدرس و مشخصات تان، پرداخت آنلاین را از طریق سایت رسمی شرکت نیوشانیک انجام دهید.

سایت نیوشانیک

روش های ثبت پیش فاکتور و دریافت لینک برای پرداخت آنلاین:

1- نام و تعداد محصولات مد نظر و شهر مقصد را از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره 09035006361 برای ما ارسال نمایید.

2- به صورت آنلاین از بخش فروشگاه وب سایت ما به آدرس HealthDrinks.ir سفارش تان را ثبت و در بخش پرداخت، گزینه “پرداخت آنلاین در سایت رسمی شرکت نیوشانیک” را انتخاب کنید.


مشاوره و تماس با ما از طریق تلگرام یا واتس اپ

مشاوره نیوشا با تلگراممشاوره دمنوش نیوشا در واتس اپ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *